Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis energiaszintű kutyák?

Kis energiaszintű kutyák?

Figyelt kérdés

természetesen tudom,hogy séta séta séta,de alap esetben mindig vannak kisebb energiaszintű kutyusok.Milyen fajták ezek?

u.i. kis testű,szobakutyák érdekelnek.köszönöm


2015. szept. 10. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem csak a fajtatol függ, hanem meg magátol, a kutyátol is :)
2015. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
angol és francia bulldog, mopsz, basset hound, whippet, japán csin, német (kis és közép) és japán spicc, mátai selyemkutya, olasz agár, pekingi palotakutya, si-cu
2015. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egyed függő!!


Mopszból és franciából is vannak nagyon aktív egyedek.Környéken egyik mopsz nagyon lassan sétál mondjuk duci is. Egy másik állandóan labdázik rohangál alig lehet lelőni :D


Szóval én egy fajtát sem mondok.

Emberekből is vannak lusták,vannak aktívak,vannak közepesen aktívak és stb.


Elmész egy tenyésztőhöz és a leglustább kutyát választod ki vagyis kérd ki a tenyésztő véleményét.

2015. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basset-ből én aktívat még nem láttam:D

Rettenetesen makacs kutya és borzasztó lusta.

Nem lehet megmondani előre, én vizslát is láttam már nyugodtat, egész nap a gazdája mellett feküdt, és angol bulldogból is láttam idiótát.

2015. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor egy felnőtt egyedet választasz - ebben az esetben bármelyik fajta szóba jöhet.

Ez igenis fajta függő, ha egymás mellé teszel egy pörgős mopszot meg egy nyugisabb mudit, akkor is az utóbbi lesz a nagyobb energiaszintű.


Mopsz, bulldogok kifejezetten alacsony energiaszintű kutyák. A legtöbb kistestű kutya egyébként minimum közepes mozgásigényű. Egyébként angol nyelven van egy csomó dog chooser oldal, ahol megadhatod mit szeretnél és kidobja a megfelelő fajtákat.

2015. szept. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

nekem fajtiszta labradorom van de annyira lusta, hogy csak na. ha dobsz neki valamit egyszer talan visszahozza aztan lefekszik aludni :) ebbol kifolyolag nem csinal rendetlenseget, nem as, nem kapar stb.


haverom ugyanennyi idos labradorja addig hozza-viszi a labdat amig dobod. akar 2 oran keresztul is.


tehat nem csak fajta haem kutyafuggo is.

2015. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!