Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kan kutya még ivarérett...

Ha egy kan kutya még ivarérett kora előtt (kb 6 hónaposan) ivartalanítva lesz, akkor is jelölni fog?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kan kiskutyát ,aki bichon havanese és 6 hónapos. Viszont tudni szeretném,hogy akkor is körbejelöl mindent a lakásban,ha még ivarérett kora előtt ivartalaníttatjuk?
2010. márc. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Pont azért szeretik ivarérett kora előtt ivartalanítani.
2010. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy szobatiszta kan kutya, aki tudja a rangsort, sosem jelöl a lakásba! 3 éves ivaros kanom van, 4 hónapos kora óta nem pisil lakásba...
2010. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez nem az ivartalanítástól függ, hanem hogy hogyan neveled.

ha Te vagy a falkavezér nem jelöl.

2010. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 éves a kutyám,kinti,de volt,hogy beengedtem a lakásba,mikor nagyon hideg volt,bent nem jelölt! (nem lett tanítva szobatisztaságra,mégsem pisilt bent! Megvárta a reggelt,hogy kiengedjem!
2010. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éves kan kutyám van,nem mondom a fajtát mert leleszek pontozva,de ha annyit mondok ,hogy MAKACS fajta

(-.-) akkor sokan sejthetik milyen kutyám van :))


Lényeg: nincs ivartalanitva,kinti kutya,de ha itthon vagyok mindig bejön,de van kutyaajtó szóval ő dönt ilyenkor,egyszer sem jelölt be a házba és egyszer se pisilt be.Nevelés kérdése.


Egyébként nem fog jelölni szerintem ha neveled főleg ha ivartalanitod


Jó kutyázást :D

2010. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
sok kutya makacs fajta, milyen kutyud van?::)
2010. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Van egy lány kutyusunk és rokonok fiú ebei például karácsonykor,amikor jöttek körbejelöltek mindent,ami szörnyen bosszantó volt! És fiú kutyát szeretnék ,ezért tettel fel a kérdést. :)

2010. márc. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!