Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a törpe tacskóról? Lehet az udvaron tartani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad! Nekem van! Kimehet, ha akar, de általában nem akar (főleg ilyen hidegben). Így is többször felfázott, pedig nem volt kint sokat. Ha nem tudod bent tartani, csak kizárólag kint, akkor ne akarj ilyen fajtát. Szegénynek a hasa szinte a földet súrolja.Amúgy meg nincs vele sok gond a lakásban.
2010. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hosszúszőrűt esetleg, ha sokszor beengeded, de a rövidszőrű iszonyatosan fázós!Ráadásul annyira dazdacentrikus, hogy mindig melletted akar lenni.Jobb neki bent és tényleg nincs vele sok baj, mert okos és könnyen tanul.
2010. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is lakásba van ha ki megy nagyon remeg és idén még sikerült egy mandula gyulladást is összeszednie. de szerintem attól függ mit szokott meg a kutya mert a nagyszüleimnél meg kint van az udvaron. és semmi baja.
2010. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hosszúszőrű tacskóm van, lakásban vannak 80%-ban, nagyon ragaszkodóak, nem szeretik, ha ki vannak zárva. Nyitott ajtó mellett viszont kint is elvannak. Hosszúszőrű esetében gondot okoz télen a hó, ami vastagon a hasukra és a lábaikra tapad. Könnyen megfáznak, nem árt nekik valami ruha. Természetesen a rövid szőrűeknél a hó nem tapad, de a hideg még inkább veszélyes rájuk nézve!Ha kint is lesznek, meleg helyet biztosíts nekik télen!
2010. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!