Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa, köhögésszerű mi lehet?

Furcsa, köhögésszerű mi lehet?

Figyelt kérdés
1 éves,ma másodszor hallottam, séta közben jött rá, száraz szamárköhögéshez hasonló, kb 10x egyfolytában.Erősen húz, hámmal sétálunk, nem fojthatta a nyakát. Esetleg beszippantott valami irritálót? Megálltunk, hirtelen erősen rászóltam, akkor maradt abba. Nagyon ijesztő hang, de azóta semmi.

2015. szept. 14. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A húzásról le kell szoktatni.
2015. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
naja, köszi.. :) és válasz is kaphatok, vagy csak kioktatást?
2015. szept. 14. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismét több helyről hallottam, hogy kennelköhögés járvány van. Ha többször is hallod köhögni, vagy pl kissé megnyomod a légcsövét és jelez rá, akkor irány a doki.
2015. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, azt úgy is ellehet kapni, hogy csak más kutyák nyomait szaglássza? kb két hete nem volt közvetlen kapcsolatban más kutyikkal. 2 nap múlva van időpontunk dokihoz.
2015. szept. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!