Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hajléktalantól nagy...

Egy hajléktalantól nagy nehezen elkértem egy kis stafforshire (? ) terrier kiskutyát némi pénzért és piáért, hol keressek neki gazdit?

Figyelt kérdés

5 napja kb láttam egy koszos részeg csövesnél egy kiskutyát munkába menet..csodálkoztam is h hogy kerül hozzá egy ilyen kutyus. 2 napra rá megint láttam amikoris ütlegelte valami szaros flakonnal és rángatta mint valami rongyot. Azonnal odamentem és hosszas veszekedés után sikerült némi pénzért és egy üveg piáért elkérnem tőle. Nálam sajnos nem maradhat,mert van már 4 másik állatom plusz a kisebbik kutyám rohadtul nem csípi. Hol tudnám meghirdetni a legnagyobb eredménnyel? Legkésőbb péntekig muszáj gazdát találnom neki,mert egész hétvégén dolgozom...

Állatorvos szerint staffordshire terrier, több mint valószínű fajtatiszta de nem 100%-ig biztos benne,6-7 hetes max...iszonyú kisbaba még.


2015. szept. 15. 21:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ügyes vagy! :)
2015. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem tudod megtartani, akkor ez a megoldás. Szépen felnevelik, szocializálják, kap majd nyakörvet, pórázt, oltásokat, chipet, önkéntesek sétálnak és játszanak vele, aztán keresnek neki jó gazdát.

Az én kutyám múltját a chip alapján ki tudtm deríteni. Két hónaposan találták, egy civil szervezet tett bele chipet és beoltotta, aki találta, az keresett gazdát neki. De jött a vörösiszap, megmentették, meggyógyították, menhelyen iskoláztatták, sétáltak vele, engem gazdinak ő választott. Azóta is jól megvagyunk, kivéve, amikor kitör belőle a makacsság. Akkor jön a pohár víz és tudja, miért haragszom rá. Okos, csak gazfickó.

2015. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jaj emberek. Olyan eszméletlenül jó családba került a kiskutya...:D Voltam meglátogatni őket ma az állatotthon munkatársával. Arany élete van. Annnnnyira hihetetlenül boldog vagyok. :)
2015. okt. 1. 11:05
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Egyébként ezek a luxusmenhelyek nem is adják ki csak úgy a kutyákat, általában egy-két hét ismerkedési idő is van telepi sétával, barátkozással, tisztán, fürdetve, féregtelenítve adják ki, alá kell írni örökbefogadási szerződést, ellenőrzik, hová kerül, milyen körülmények közé, számontartják, nem csakúgy odadobják az állatot. Remélem, jó sora lesz ennek kiskutyának.
2015. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!