Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kutyánk nagyon...

Német juhász kutyánk nagyon sovány, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
Van egy németjuhászunk, beteg, pár éve ki lett vizsgálva, meg is állapították neki, hogy mi a baj, de én akkor még nem voltam vele. A lényeg az, hogy nagyon sovány, előfordul hasmenés. Lipex nevű gyógyszert kapott akkor. Most elég rosszul néz ki, szeretnék tippeket, tanácsokat, hogy hogyan tudnám kicsit felhízlalni! Természetesen orvossal is fogok beszélni és elvinni!

2015. szept. 18. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegséget állapítottak meg nála évekkel ezelőtt?
2015. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni mi a betegség.


Amúgy, add több részletbe a napi adagját, akár 3 alkalomra is lebonthatod. Így jobban hasznosulnak a tápanyagok. Javaslom nézz utána a BARF etetésnek, 'csodákra' képes ilyen téren.

2015. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám az Illatosról lett kihozva, szegény a 35 helyett 20 kilós.

Én azt csinálom, hogy direkt hizlalós tápot vettem neki, és a "fejadagját"több részletben kapja meg, hogy jobban felszívódjanak a hasznos tápanyagok. De az én kutyámnak nincs baja ezen kívül. Állatorvoshoz vidd el, mindenképp, és a betegsége ismeretében kérj tőle tanácsot.

2015. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
EPI, azaz hasnyálmirigy elégtelenség.
2015. szept. 23. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Orvoshoz újra és az majd eldönti, kell-e gyógyszer, vagy elég a diéta és a napi többszöri etetés.

2015. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!