Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a német juhász...

Mit tehetnék a német juhász kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van 3 kutyám,akiket imádok.A német juhász kutyám, meg van kötve. Mert nálunk és a szomszédba lefojtotta az összes baromfit. De minden másnap elengedjük, de ilyenkor be kell zárnunk a másik 2 kutyámat ólba, mert különben lefojtaná. Mit lehetne vele csinálni? Sétáltatni már nem is merem..
2009. dec. 21. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered azt a szót hogy nevelés? Szerintem a többinek már utűna tudsz nézni.
2009. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Én imdom a németjuhász kutyát!Nekünk egy időben 8 kutyánk volt ebből 6 németjuhász,és mi úgy oldottuk meg,hogy addig bezártuk a többit ,mert amikor kiengedtük kutyaverekedés lett belőle:)
2009. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz a kutya viselkedésén,mert ahogy tartod,az állatkínzás.Ha nálad ezt jelenti az,hogy imádod a kutyád,sajnálom őket.Semmilyen kutya nem való láncra,főleg nem egy német juhász,egy hatalmas mozgásigényű munkakutyafajta.Mi az,hogy nem mered sétáltatni?Egyre jobban be fog kattanni szerencsétlen.

Keress neki egy normális gazdát,talán még nem késő.

2009. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád agresszív, méghozzá nagyon súlyos eset!

Alapos, és hosszú időt igénylő munkára van szükség vele.

A feladat: szocializálni. El kéne vinni kutyaiskolába egy szocializációs-rehabilitációs tanfolyamra, mert ezt így, neten, pláne ha neked magadtól ötleted sincs, lehetetlen elmagyarázni, komplex tanácsot adni.

A Cerberosnak ez a tanfolyama ingyenes.

2009. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,a harmadik válaszoló kivételével..

Én azért írtam a kérdésemet,h segítséget kérjek vele kapcsolatba és nem azért,h vki elkezdjen vele kapcsolatba osztani..

Mégegyszer köszönöm a többi válaszoknak..:)

2009. dec. 22. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Kutyiskola, háznál képzés, kilikkerképzés, sok sétáltatás, és megfelelő, a fajához alkalmazkodó nevelés.

Ha valaki nem tudja megnevelni a kutyáját, miért tartja? Szerinted ez így normális élet neki?

Mivel nem nevelte senki, nem tudja, ami ajó és mi a rossz a te értékrended szerint.

Ha valaki egyszer megmutatná neki, mit várnak tőle, mit szabad és mit nem, máris jobb lenne. Ezt csinálja egy kiképző. Ha ténylg imádod a kutyádat, vidd el iskolába, vagy hívj hozzá egy kiképzőt, és áldozz rá pénzt.

2009. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól,hogy nem tetszik,amit írtam,ez az igazság.

Nézz már kicsit magadba,gondolkozz el azon,hogy szívesen élnél-e úgy,mint amire nyomorult kutyádat kényszeríted.

2009. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!