Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy lassan 8honapos...

Van egy lassan 8honapos kiskutyam border collie fajtájú (? )

Figyelt kérdés

Egy birka telepről került hozzám.

Se oltasai se chipje nincsen.

A jövőhéten készülök vele állatorvoshoz.hogy minnel hamarabb túl legyen rajta es ne legyen semmi baja!

Szerintetek az első orvoslatogatasnal mekkora pénz összeget kell majd ott hagynom?



2015. szept. 18. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Max egy tízes.
2015. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Chip, veszettség elleni, kombinált oltás, féreghajtás, szívféreg elleni védekezés -plusz előtte a teszt-, illetve egy általános orvosi vizsgálat: Én úgy 18.000-20.000 körülire mondanám.
2015. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15-25 között valahol szerintem. Attól függ elsősorban, hogy bolha-kullancs-szívféreg ellen milyen cuccot kérsz rá, meg hogy felszámolja-e a doki a vizsgálati díjat, esetleges karomvágást, fülpucolást, meg ami még szükséges lehet.
2015. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 15-öt hagytam a dokinál, 6 éves keverék után.

Ebben benne volt a gyógyszer kúra, vérvétel,meg az hogy ránézett a kuytumra.

Ebből kiindulva, (az én esetemben volt már oltás,chip, féreghajtás) egy 20 ezerre mindenképp számíts.

2015. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!