Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tartsak Jack Russell -...

Falat 2002 kérdése:

Hogyan tartsak Jack Russell - terrier kölyököt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jack russel terriert, körübelül nyár elejére,õ lenne az elsõ kutyám,meg tudnátok írni nekem a tanácsaitokat , vélemènyeteket, hogyan tartsam, hogyan ne tartsam a kutyust ?

Esetleg beszerezni való dolgokat is írnátok ? :D



#kan #tartás #kölyök #gondozás #Jack Russel - terrier
2015. szept. 20. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Lehetőleg úgy tartsd, hogy a négy lába legyen lefelé.
2015. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki normális is tudna írni , vagy csak ez a nyomorult ?
2015. szept. 20. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez a cikk neked szol.


[link]

2015. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy mint ahogy egy bármely másik kölyökkutyát tartanál? már kiskorában ki kell alakítani a szabályokat, amint lehet szocializálni, más kutyák közé vinni, egy jó behívást tanítani neki és én saját példából látom h nem elég nekik (sem) a fizikai lefárasztás, a szellemi is nagyon fontos. De én személy szerint nem helyeslem h első kutyának egy jacket választasz, borzalmasan önfejűek, hatalmas bennük a vadászösztön és nagyon könnyen el lehet őket rontani.
2015. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elso kutyanak Jack Russel tobb mint hiba...
2015. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről könyveket szoktak írni, nem lehet itt három sorban elintézni. Olvass utána a fajtának, a kutyatartásnak, a kölyöknevelésnek, nézz ki egy szimpatikus kutyaiskolát, találd ki, mit akarsz sportolni a kutyával, sattöbi, el lehet szórakozni ezzel kutyavásárlás előtt egy-két hetet, és sajnos ezt nem tudod velünk megspórolni.
2015. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!