Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terriert hogyan...

Jack Russel Terriert hogyan tudom leszoktatni kölyök korában az ugatásról?

Figyelt kérdés
Most lesz jack russelem, és rengeteget olvastam utánnuk, ezek között azt is, hogy az ugatásról le lehet szoktatni. De hogyan tegyem? Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2015. aug. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ott álltam mellette az ajtóban és amikor ugatott, adtam neki egy pofont, meg rászóltam, hogy csend legyen. Lehet hogy ezt durvának tartod, de nem fájt neki, csak ebből tudta hogy nem örülök annak amit csinál.

Mind a két kutyát így szoktattam le az ugatásról.


A kicsi jack russel keverék kutyámat egyszer bezártam a fürdőbe, mert tök be volt gőzölve, nyafogott és ugatott is mint egy bolond. Amíg nem hagyta abba, addig ott volt bent. Közben bementem hozzá vagy 4x, de nem engedtem ki. Aztán amikor már nem bohóckodott tovább akkor kiengedtem és megsimogattam. Ez is hatásos volt, mert nem akart tovább ugatni.

2015. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 puszti laura ***** válasza:
Szia!Oda vagyok a russelokert!!!En adtam neki egy masnapos zoknit azzal tudja,hogy a gazdaja ott van es akkor megnyukszik!Remelem bevallik!Mi a neve a russelodnak?Az enyemnek jack!!!:-)
2015. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22:39es valaszolo koszonom szepen!!:) Megprobalkozom vele, remelem hatasos lesz!:)
2015. aug. 4. 23:02
 4/6 A kérdező kommentje:
puszi laura , irtam h meg nincs, csak most lesz, ugyhogy meg neve sincs :)
2015. aug. 4. 23:03
 5/6 puszti laura ***** válasza:
Oke de majd priviben megirod ha majd lesz?
2015. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 puszti laura ***** válasza:
Szia megvan a russelod?
2015. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!