Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russell terrier megyire...

Roti84 kérdése:

Jack russell terrier megyire ásós fajta?

Figyelt kérdés
Szeretnénk valamilyen kotorék ebet ami megfogja az egeret,patkányt,pockot, de nem akarjuk hogy a virágoskert és e fű kárára menyen.
2015. aug. 21. 08:51
 1/5 anonim válasza:
100%

A Jack Russel is mint minden ilyen beállítottságú kutya rengeteget ás. Nem is biztos hogy keres valamit inkább csak szórakozásból. Nem fogja figyelembe venni hogy jaj de szép a virágoskert. Nekem két tacskóm van meg egy foxim. Makacsok és önfejűek. Nem fogod tudni a kotorék kutyákat megtanítani hogy ne ássa fel az egész udvart.

Ha ez számodra elfogadhatatlan javaslom hogy vegyél egy két macskát. Azok nem ásnak.

2015. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kotorékebek rengeteget ásnak, okkal-ok nélkül, ez ösztönös náluk. Egerészésre tényleg inkább macska kéne.
2015. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul? [link]

+ [link]

Ezeket direkt ásásra tenyésztették.


Macska nem rossz ötlet, bár változó, hogy milyen hatásfokkal vadásznak, illetve ismerek egy olyan példányt, akinek egy patkány kettétörte az állkapcsát, szal patkányozni nem igazán alkalmas.

2015. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húgoméknak volt terrierje. Ásott. Ráadásul mindenfelé csontokat rejtett el, amit aztán néhány naponta vitt tovább.
2015. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rubintos válasza:
Nekem például jack russel terrierem van, és először én is tartottam az ásástól. De kellemesen csalódtam; és semmi ilyet nem csinált! Lehet, hogy ez egyénfüggő, mert én különösebben nem tanítottam erre. Én már olyat is hallottam, hogy a kutyának csinálnak egy "homokozót", vagyis egy felásott területet, ahol kedvére játszhat. Lehet a földbe elrejteni mondjuk nagyobb jutalomfalatot, agy pár játékot. Ezzel lefárad, és legalább idővel meg is tanulja, hogy az ásásnak ott a helye. :)
2016. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!