Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire Terrier vagy...

Staffordshire Terrier vagy Doberman?

Figyelt kérdés
Van egy staffi kan kutyusom kis imádnivaló békés természetü. Barátomnak van egy Dobermanja és kakaskodik velem hogy sokkal erősebb és eltudná verni a kutyámat az övé. Ennek mennyi esélye van? Csak elméletben melyik kutya erősebb,ha mindegyik ugyan olyan agresszív,domináns,tapasztalt és ereje teljében van?

2015. szept. 21. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így nem lehetne megmondani. Esetleg rendezzetek kötélhúzó versenyt a két kutyával, aztán eldől ki az erősebb :P
2015. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a staffi,de nem lehet ezt megmondani.


Egy kötél húzó verseny jó ötlet a kutyákat kikötitek és egy rongyot adtok nekik. A lényeg,hogy egymást semmiképpen sem érjék el.ebből kiderülhet :)


egy ilyet pl

https://www.youtube.com/watch?v=drR-lTQRhyg

2015. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet ez nem fog senkinek se tetszeni,de inkabb arra irányulna a kérdés ha a két blöki összeugrana. (Ilyen nem fordulna elő)
2015. szept. 21. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
És az kinek lenne jó? Már bocs, de rohadt gyerekesek vagytok, az oviban csinálnak ilyet a gyerekek, hogy az én kutyám az erősebb, az én apukám a menőbb, az én anyukám a szebb, az én tesóm az okosabb, stb... Szard le, ha henceg, ugyan kit érdekel? Nőjetek már fel!
2015. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egyforma esélyesek, nem lehet tudni. Biztosan komoly sebeket okoznának egymásnak. Remélem, tényleg csak elméleti a kérdés!
2015. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg elméleti,de a kérdésem lényege a két fajta közötti erőkülömbség,hogy alárendelt lenne e a Staffi?
2015. szept. 21. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem fajtafüggő, hanem egyedfüggő. Lehet, hogy a te staffod megadná magát hamarabb, de az is lehet, hogy nem, és a végsőkig harcolnának. De az is lehet, hogy a dobi adná fel előbb.
2015. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez telleg nagyon gaz! Es ha a te kutyad a gyengebb akkor mivan? Ettol fugg h mennyire szereted? alapbol nem is szabadna hagyni hogy ossz ugorjanak. De el mondom h szomszedomnak volt ketto staffordshire kutyaja es mellette levo hazban meg egy dobermann volt. Dobi kan volt staffi meg egy kan egy szuka. Mindig balhe volt a kutyal kozt igy a gazdag kozott is. Volt h szetkapza a keritest a staffi de szerencsere dobi nem volt kint akkor. Nagyon bolondok voltak azok a kutyak. Tobb kutyanak is neki ment mar es o szokott gyozni altalaban. Mindig ment a vita a gazdag kozott es meg a staffis szomszed volt felhaborodva hogy milyen hulye a dibi stb. Egyszer nyitva volt a kapu szomszednal es a dobis meg nyitotta ki a kaput es allt ki. Arra lett figyelmes hogy a kan szomszed staffordahire fut hozzajuk es az o kutyaja meg fut kifele. 2 perc volt az egesz de a staffi veres volt es menni is alig birt de meg akk is harcolni akart persze eselye se volt. Rendes volt a dobermannos gazda mert fizette a masik kutya orvosi koltseget.
2015. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülyeség amit irtál kedves fölottem levo mennyi ilyen kamu dauma lesz meg?? Nyilván a stataffi az erösebb mivel jarci kutya a doberman meg egy normalis orzo vedo nem harci kutya !! Es a staffi barmilyEn szelid aranyos akkor is benne van az az oszton hOGY HARC!
2017. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!