Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kan vagy szuka?

Beagle kan vagy szuka?

Figyelt kérdés

Még nem volt kopófélém, de volt már több kutyám. Mindenképp ivartalanítva lenne. Van eltérés a nemek viselkedése között?

(Ez csak elméleti kérdés, mert szimpatikus a fajta, de egyenlőre nem tervezek kutyát venni.)



2015. szept. 22. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jajj hagyd már a beagledat. Volt vagy 5 ilyen kérdésed b@..zdmeg.
2015. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi bajod van, de tuti nem vagy normális.... -.-

1. Ez az oldal kérdezésre való....

2. Képzeld, az előző beagle kérdést valóban én írtam, de a többit nem....

3. Biztos nagyon unatkozol....

2015. szept. 22. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Először szedd össze a gondolataidat, és úgy fogalmazz egy kérdést.

Kérdésedre válaszolva: Az ivartalanított kanok általában higgadtabbak, mint "mogyorós" társaik, kevésbé lesz domináns,nem fog elkolbászolni, de nem kőbe vésett dolog.

Nagyobb eltérést mutatnak egyes egyedek viselkedései, minden kutya más, nemtől függetlenül.

Viszont a beagle korántsem az a cukimuki lakáskutya fajta, nagyon össze kell szedned magad a képzéséhez, kivált a behíváshoz.

2015. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

(Amúgy az előző kérdésnél is volt egy provokáló, aki azt írta, hogy nagy fülű dög és csak a húsa finom. Nem kötelező válaszolni. Értem, hogy valaki nem szereti ezt a fajtát, de akkor se kell ilyeneket írni.)

2015. szept. 22. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy,hogy kan vagy szuka ha ivartalanítva van. Pont olyan nehezen kezelhető kutya lesz. Ettől persze nyugodtan vehetsz beaglet is, csak jó sok tapasztalat szükséges.
2015. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én az eddigiekhez azt fűzném hgy a kan és a szuka viselkedése igenis eltérő, a kanok dominánsabbak nehezebb őket kezelni ( persze ha hamar ivartalanítják nem ilyen) a szukák sokkal jobban figyelnek a gazdára engedelmesebbek, de itt is van dominánsabb egyed. :)
2015. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem lévővel...

A szukák általában könnyebben kezelhetőek

2015. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!