Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ceasar előadásra lehet majd...

A Ceasar előadásra lehet majd kutyát vinni vajon? Van aki megy rá?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze! A végén pedig szépségverseny is lesz a kutyuskáknak.
2015. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Minek vinnéd? Gondolod, a kutyád majd tanul az előadásból? Akivel pedig bemutat az előadáson, azok kiválasztás útján kerülnek oda.
2015. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen lehet vinni állítólag. Én mennék, de kutyáimat nem tudnám vinni mert nem Budapesti vagyok. Sajnos én se megyek mert már nincsenek vagy csak drága jegyek vannak.
2015. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Kizárt, hogy lehetne vinni, a legtöbb kutya nem tud nyugton és főleg csendben várakozni órákat, nem is lehet elvárni tőlük. Összekapnak, ordítanak, kúsznak-másznak, kész káosz lenne. Csak képzeld el, hogy mondjuk minden ötödik embernél van kutya, az is több, mint amennyi egy átlag kutyafuttatón egy hónap alatt megfordul. Ne humorizáljunk már.
2015. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tv-ben azt mondták a tv2-őn. Amúgy meg mért kell ilyen parasztnak lenni? Normálisan is lehet írni nem kell kretén módjára. Én vinném a kutyámat ha lehet és nem azért, hogy tanuljon belőle. Egy kutyás előadás mégis mivel menjek aranyhallal?
2015. szept. 22. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Millió kutyás előadásra mehetsz ám kutya nélkül. Hiszen mi a frásznak legyen ott? Egy fizikusoknak szóló előadásra sem visz magával mindenki atomreaktort, zoológiai konferenciára sem érkeznek elefánttal, de még csak bütykös csótánnyal se. Ahhoz, hogy beszélj vagy hallgass valamiről, nem szükséges, hogy ott legyen az a valami.
2015. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lehetne se vigyél. Több órán keresztül fog tartani, a kutya csak unatkozna. Ha valami problémád van a kutyával amúgy se tudja ott helyben megoldani.

Előadás után tudsz majd tőle tanácsot kérni és ennyi.

2015. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen linken a lap alján az vagyon írva, hogy: "Kutyát vagy más állatot az előadásra (Papp László Sportaréna egész területére) bevinni tilos!"

2015. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!