Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ti ha tenyésztők...

Mit tennétek ti ha tenyésztők lennétek és a kiskutyát tőletek Chillébe akarnák vinni?

Figyelt kérdés
Tenger mellé, közepesen nagy város. Santiago
2015. szept. 15. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve úgy értem, hogy a város nagy, de egy kisebb részén lakik az illető ahol normál családi házak vannak kevés forgalommal.
2015. szept. 15. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha maximálisan tudnám hogy megbízhatóak, akkor adnék nekik. Amúgy, már az hogy ilyen messziről jön valaki kiskutyáért eléggé arról árulkodik hogy komoly céljai vannak a kutyával.
2015. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus, ha onnan eljön érte (vagy kiviteti, tökmindegy), csak nem cseszi ki a második héten, mert elege van belőle :D Vagy mitől tartasz pontosan?

Az ország neve egyébként Chile.

2015. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha külföldről eljön érte, vagy kiviteti, akkor jóval nagyobb esély van rá, hogy valóban jó gazdihoz kerül, mintha a szomszéd városból jönnének érte. Hiszen annyival több pénz, idő, energia így.
2015. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal aki pénzt,időt,energiát fordít arra,hogy a kutyát kivitesse innen ott valószínűleg jó helye lesz. Hiszen ha semmi célja nincsen miért nem jó az országából vagy környező országokból venni kutyát??? Szóval érted...

Ott jó helyen lenne nagy valószínűséggel.

2015. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!