Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsznak mekkora ruhát vegyek?

A mopsznak mekkora ruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnék rendelni és ott úgy vannak méretezve hogy s, m, l stb. Egy és fél éves. Szerintetek melyik méret a megfelelő?

2015. szept. 24. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kutya, ráadásul nem is a csont és bőr fajta, rühelleni fogja aggatsz rá
2015. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ebben nemtudok segiteni de szepen kerlek hogy odabent a lakasban ne rakd ra. Az oke hogy hidegvan viszed setalni es raksz ra de ne ess bele abba a hibaba hogy egesz nap rajta hagyod. Nem rossz indulatbol mondom,inkabb csak figyelmeztetes..
2015. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy. Nem ilyen csecse-becse ruhára gondoltam hanem amiben ki tudom majd vinni télen
2015. szept. 24. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj akkor megnyugodtam. Hat sok sikert. Sajna segiteni meg mindig nemtudok... De azert nez szet boltokban is. Ott lehet konnsebben megtalalod a raillot..
2015. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. szept. 24. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a netes rendelést! Sokkal biztosabb, ha elviszed egy kisállatfelszerelési szaküzletbe, és onnan választasz!
2015. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vettel mar? Figyelj en rendeltem anno valakitol. Nagyon ugyes, asszem fb-on beirod, h olcso kutyaruhak es olyat keszit neked tok olcson, amilyen caz elkepzelesed! Le kell kerni a kutyus hosszat, nyakmeret, szelesseg es ennyi. :-)
2015. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Merni*
2015. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mar rendeltem koszonom.:) Ha megint rendelek megnezem az utolso valaszado tippjet.:)
2015. okt. 19. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Erdemes! :-)
2015. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!