Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaházat csináltassak?

Mekkora kutyaházat csináltassak?

Figyelt kérdés
A kutyám egy amstaff + németjuhász keverék. Méretei: hossza:80 cm, marja 50 cm, a talajtól mérve a fejmagassága 80 cm. Még csak 7 hónapos kölyök és nem tudom mennyit nő még, ezért ötletem sincs, hogy mekkora ház kéne neki, hogy télen fel tudja fűteni.
2015. szept. 27. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem nő túl sokat. Nekem másfél éves akitám van és neki nagyobb háza van mint kellene, de ő nem fázós kutyus. Az enyémnek a szélessége 80 cm, hosszúsága 140 cm, magassága pedig 120 cm. Az ajtó 60 cm magas és 40 cm széles. Szerintem a te kutyusodnak elég kicsit kisebb is, hogy tényleg át tudjon neki melegedni. Az ajtóra figyelj, hogy ne legyen túl nagy, nem baj ha egy kicsit le kell hajolnia amikor bemegy vagy kimegy. És szélességre is elég neki hogy pont beférjen.
2015. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!