Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltunk egy 8 hetes kutyána...

Csináltunk egy 8 hetes kutyának nagy kutyaházat de sosem megy bele pedig hideg van és vacorog. Hogy lehetne beszoktatni a házba?

Figyelt kérdés
Sajnos a házba nem engedhetem be
2015. jún. 24. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fázik, majd bemegy. Nem minden kutya szereti a házat...
2015. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig 8 hetes kölyöknek még nem az udvaron lenne a helye, pláne, ha nem nagy bundájú (nem tudom, milyen).

Nagy házzal még semmire nem megy, mert nem tudja befűteni magának.

Ha lehet, valami melléképületbe (kamra, garázs stb.) csináljatok egy kisebb kuckót neki fából vagy erős kartonból, kibélelve ronggyal vagy szénával, és többször tegyétek bele, hátha rájön, hogy ott jó neki. Éjjelre meg zárjátok is be a melléképületbe, ahol a kuckója van.

2015. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy 8 hetes kiskölyöknek, aki BABÁNAK számít, semmi keresnivalója a kertben! Milyen fajta egyáltalán?
2015. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs 1 vagyok. Ha ilyen fiatal, ne tedd ki az udvarra. A kapcsolat építésével foglalkozz. Akár az ágyad mellett is alhat (ha erre van lehetőséged).
2015. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Veró2003 válasza:
Csalogasd bele egy olyan tárgyal amit szeret pl.:dobd bele a kutyaházba a labdáját.:D
2015. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nagy a kutyaház és valóban nem engeditek be, akkor a házba csinálj egy neki való kis kuckót. Talán használni fogja. nem a ház miatt nem megy be, hanem szegény igyekszik minél közelebb lenni hozzátok. Hiszen már ti helyettesítitek a alom melegségét számára.
2015. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Labrador Retriver. A garázst majd megpróbálom. az ágy mellé ?? persze... igen a kertben van , egy állatnak ott a helye.
2015. jún. 25. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja az állatnak ott a helye de nem 8 hetesen ember...
2015. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy állatnak ott a helye... Az ilyen embernél pedig egyáltalán nincs is helye semmilyen kutyának! El tudom képzelni, hogy mennyire lehetsz értelmes, felelős állattartó ilyen hozzáállással.
2015. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
okés ti biztos elkényesztetitek őket ezért kövérek és lusták. Mert a ti kutyátok biztos az ágyba alszik.
2015. jún. 25. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!