Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem nem cuki és aranyos...

Csak nekem nem cuki és aranyos Boo a pomerániai?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem szép, nem cuki, el nem tudnám itthon viselni.
2015. szept. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, még alapjáraton sem, pláne plüssmaci formátumban...
2015. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem :/
2015. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nekem a pomerániai nagyon tetszik, mint kutyafajta, de ettől a lehetetlen nyírástól meg hogy bazári majmot csinál az ember a kutyából, na én ettől kapok herótot.
2015. szept. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, aranyos.
2015. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A spitzek megszállottja vagyok (kisspitzem van), mégse tetszik.
2015. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szintúgy Spitzes vagyok, 2 is van. Nem csak az,hogy nem tetszik,de egyenesen felháborítónak tartom,hogy a kutya egészségét kockára tegyük egy hülye divat miatt... Ugyanis még mindig nem normális egy dupla szőrzetű kutyát megnyírni,fincsi egészségügyi gondjai lehetnek (dermatitis bőrgyulladás, aktinikus keratózis (pikkelyes, hámló, nehezen gyógyuló bőrelváltozás)),persze akinek van pénze az kezeltesse is..csak nem ez a jellemző,hanem,hogy vesz másikat. Az már csak mellékes,hogy a szőrállaga sem lesz a régi.


Igen volt 1-2 értelmes kutyás,aki megkövezett,h. ő azért vágja spiccei szőrét,mert szegény majd megdöglik a melegbe... kérdem én... Az én fekete spitzem miért nem panaszkodik 40 fokban és végtélre is miért fekszik ki napozni? Biztos napszúrást kapott.. :D


Az emberi hülyeség oly mértékben határtalan,hogyha fájni tudna éjjel-nappal üvöltenék.

2015. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!