Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell megfurdetni egy...

Hogyan kell megfurdetni egy kutyust? Féregtelenités utan a rajta maradt petéktöl biztos megszabadulhatunk igy?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy nagyon férges kutyust. Kezelése folyamatbN van. De én annyira irtozom ezektol a kis dögöktöl benne,meg ami a szőrén van, körme alatt stb. Meg kellene furdetni de azt se tudom hogy kezdjek hozzám.Ráadásul hideg is van már neki fürdéshez... Nem tudom mittévo legyek. Muszaly leszek pedig megfurdwtni mert jovohéten oltasra kell vinnem,nem vihetem koszos bundával féregpetéket potyogtatva... igy sosem fog kigyógyulni belőle..

Én jot akarok ennek a kiskutyának,mielott bárki is félreértené,lehurrogna, de rettegek a parzitáktol.

Nagyon tapasztalatlan vagyok,nem igazán volt kutyánk. Nem is nagyon kedvelem az állatokat,de ez a kutyus már a szivembe lopta magát. DTudom nem tehet rolla hogy férges,de ugyanilyen tehetetlen vagyok félelmemmel... Mert sajnos elkaptuk tölle. Irtozom a gondolattol is hogyújra meg fertozodunk.


2015. szept. 29. 00:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szegényke,olvasom hogy nem a féregtől szánkázik. Jahj.Holnap kihivom neki az orvost. Ha féregpetés ha nem... Bolhája az nincs viszont...
2015. szept. 29. 18:55
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitséget, a kutyus rendben van és végre gyarapszik rendesen. Tiszta volt kb 5percig mert első dolga a hempergés volt mikor megszáradt és kienGEdhettuk.Nehéz melo volt,nem tetszett neki.rázta magátvizesen,félt a hajszáritotol..De probaltunk sietni..A fésulést imádta! Meg hogy végre szeretgetve van.
2015. okt. 5. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!