Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon hogy fogja viselni a...

Vajon hogy fogja viselni a kutyusom?

Figyelt kérdés
Nagy kertes házba lakunk de a szüleim elválnak és albérletbe kell költöznünk. Persze visszük magunkal de napi három sétáltatás mellet vajon megfelel neki? Megfogja szokni? Eddig is benti kutya volt csak ha kiakart menni ugatott es kiengedtuk a kertbe.de itt nem lesz kert. Kicsitb aggodom miatta. Elajándekozni nem szeretnem es nem is fogom mert nelkule nem is tudnek mihez kezdeni ebben a helyzetben. Nehéz most nekem es o legalabb meghalgat es atolelhetem. Kerlek kimeljetek az idetlen valaszoktol. Köszönöm!
2015. szept. 29. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond ne aggódj. Most is jelezni fog és akkor nem kiengeded hanem leviszed sétálni. :)
2015. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fokozatosan elkezded szoktatni úgy, mint a kölyköket, nem lesz gond!
2015. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!