Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kutyusom...

Katarinka kérdése:

Nagyon beteg a kutyusom parvovirust kapot mik az eséjei a tulélésre? Doki kezelte inekcio infuzio 3napon keresztül nagyon gyenge nem eszik csak iszik mit tudnak még tenni érte?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi idős és milyen kondícióban van. Tizenéve az én kicsi német juhászomnak is volt, kórházba hordtuk, megkapta az infúziókat, otthon főztem (orvos is javasolta) jó erős húslevest és a levével itattam a tenyeremből. Szerencsénk volt, túlélte.
2015. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Addig kezelik, míg jobban nem lesz. Ha iszik, az már jó. Enni akkor fog, ha rendbejön.
2015. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én shih-tzum áprilisban halt meg 4ik szülinapja elött 2 nappal :( akut parvoban halt meg. Elvérzett. Hiába az infúzió injekció. 3ora alatt halt meg, úgy, hogy elötte 5-6 órával még játszottunk. Nagyon hiányzik is nekem. Remélem a tied túléli!
2015. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tavaly az én kutyusom is parvos volt, 1 hétig nem evett, doki infúziózta, injekciókat kapott. Szerencsére ivott magától, és mi is itattuk, gyógyszereket kapott a gyomra helyrehozására. Egyik nap már annyira rosszul volt, szinte mindenki temetni készülte, keringése kezdett összeomlani, a hősugárzó mellett nyáron kihűlés határán volt, és másnap elkezdett enni. Azóta köszöni szépen jól van. Szóval a te kutyusodnak is van esélye.
2015. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat de mar latom nincs sok remény 3honapos és nagyon sonany csoda volna ha tulélé ezt az egész rémalmot
2015. szept. 23. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne mondj még le róla! amíg szuszog, van remény. Hordjad rendesen az orvoshoz, ha az anyja is be volt oltva, kell legyen valami védettsége. Az enyém 3 napig kórházban teljes infúzión volt, azt mondta a doki, kevés a bőr alá adott, és rendbe is jött.
2015. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is csoda történt, ne add fel!
2015. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálj vele itatni langyos kamillateát, tegyél bele sót és szőlőcukrot. Jó az is, amit mi szoktunk szopogatni, állatorvos ajánlotta.
2015. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal?
2015. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos itt hagyott a dragam fel adta a harcot pedig meg tettünk mindent de hasztalan volt sajnos
2015. okt. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!