Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy kutya frontérzékeny?

Lehet egy kutya frontérzékeny?

Figyelt kérdés
Ha borús az idő a kutyám nem eszik, nem nagyon iszik és csak kókadtan fekszik. Betegnek nem hiszem hogy beteg lenne, a hasa nem fáj, a nyálkahártyája okés, láza nincsen.. szóval erre gondolok hogy fájhat ilyenkor a feje vagy valami... Szerintetek?
2008. szept. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy frontérzékeny. A mi kutyánk is furcsán viselkedik, amikor jön a front.
2008. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos megérzik ők is ha időjárás változás van.Ha rosszabb az ídő az én kutyám is punnyad és semmihez nincs kedve.De ilyenkor nem is zavarom néha jó ha nyugton van :)

De mikor melegebb volt az este akkor szaladgált és élvezte,hogy nincs olyan meleg.Szóval ők is olyanok min mi.

2008. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állatok sokkal "közelebb" élnek a természethez, ez náluk egy természetes reakció, alkalmazkodás a megváltozott környezeti viszonyokhoz. Ők nem tudják, hogy mi az a frontérzékenység, ezt a szót mi találtuk ki, úgyhogy én ezt nem is alkalmaznám rájuk, inkább azt, hogy ebben sokkal jobbak!
2008. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutyák meteorológusokat megszégyenítő módon képesek előre megérezni az időjárás változásait. Hogy miképpen csinálják azt pontosan nem tudni, de ezt én is tapasztalom. Közeledő vihar előtt már órákkal nyugtalanok, keresik a helyüket.
2008. szept. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!