Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canun "Basic" Ecofeed milyen...

Canun "Basic" Ecofeed milyen minőségű kutyatáp? Van valakinek tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

Eddig Josera Economit kaptak, eleinte az is jó volt, de az utóbbi időben mindkét kutyám sokat fogyott tőle. Netről rendeltem és most azon az oldalon találtam ugyanabban az árban ezt a tápot, a beltartalmi értékei néhány % értékkel jobbak.

Ha esetleg azt gondoljátok, hogy nagyon béna és csirkévé változnak tőle a kutyák vagy nekem se jönne be, milyen kutyakaját ajánlotok ebbben az árkategóriában: 7-8000Ft/20kg?


2015. szept. 30. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem jó, gabona van első helyen, én ilyet nem vennék.

2015. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Brit prémium?


[link]

2015. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, oké, hogy a Brit, amit linkeltél pontosan bele esik az árkategóriába, de 5kg-val kevesebb jön a zsákkal, ami azért számít, tehát így mondjuk annyira nem azonos az árkategória. Eddig Josera Economy-t kaptak, mellé heti legalább 1 alkalommal.


Nagyon túlzásba nem akarom vinni a csúcsminőségű tápokat, mert arra kb. a gatyám rámegy. Persze ha ebben az árkategóriában van jobb, attól nem zárkózom el, de többet egyszerűen képtelen lennék rá költeni.

2015. szept. 30. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 vagyok.


Brit sem csúcs kategória,hanem ár érték arányban nagyon jó :)


Én nem tudok akkor segíteni.



Max nézz utána a PREY vagy BARF étrendnek.

2015. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!