Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum ibériai sertés vagy...

Platinum ibériai sertés vagy bárányos a jobb?

Figyelt kérdés
Vagy egy akita kutyusom és mindig 2 fajta tápot szoktam neki keverni. Az N&D halas szokott lenni az egyik, volt mellé más josera lazacos(nem ízlett neki) meg most cibausat kapott, de mindig csak az N&D-set eszegette ki belőle (nem tudom hogy csinálja), vagy rosszabb esetben meg sem ette egyiket sem. Most a platinumon gondolkodtam. Kaptunk kóstolót az ibériai sertésől, meg a bárányosból is. Mindkettőt megette (bár azzal a kis kóstoló adaggal sokra nem mentem egy 35 kilós kutyánál). Szóval melyiket válasszam az N&D mellé az ibériai sertéset vagy a bárányosat? Amúgy csirke allergiás kutya, azért maradtak csak ezek a választások.

2015. szept. 26. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a Marpot próbáltad már? Teljesen csirkementes és allergiás kutyusoknak kifejezetten ajánlják.Nekem is akitám van, egyébként a kóstolót minden tápból tökéletesen megeszi, kb egy hét után kezd el válogatni. Etettem platinummal de nem igazán fejlődött tőle ezért váltottam.
2015. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, de megnéztem az összetevőit és 40 % hús van benne, de a platinumban viszont 70 % van, meg az N&D-ben is. Viszont árban kedvezőbb. Magában nekem sem eszi meg a platinumot csak keverve. Mindenesetre egy próbát megér, csak kapjak valamelyik állateledelesnél. Köszönöm a segítséget.
2015. okt. 26. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom ami nekem van MARP abban a naturalban ami gabonás, 65 százalék hús van, a gabonamentes holistic verzióban pedig min 80.amit én etetek a red mix, 91 százalék hústartalmú.
2015. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!