Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A shih-tzu fajtamentéshez...

A shih-tzu fajtamentéshez hogy lehet eljutni? Vagy ez csak egy facebookos oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék onnan egy kutyust viszont nem tudom hogy hogyan kell oda eljutni. Már mindenhol megnéztem mégse találom.
2015. okt. 1. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes egy egyesület,ha még arra sem képesek,hogy a címüket megadják...én ezek után nem bíznék bennük!
2015. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Itt vannak. Írj nekik üzenetet vagy az oldalon lévő kutyáknál vannak elérhetőségek szerintem.


De mivel valószínűleg önkéntesekből áll nincs olyan telephelyük mint pl egy menhelynek,hogy bemész és kennelek majd benne csak shizuk és keverékeik. Itt minden kutya szerintem ideiglenes befogadónál van.

2015. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2015. okt. 1. 16:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2015. okt. 2. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel ideiglenes befogadóknál vannak a kutyák elhelyezve,mindig egyėni,melyik kutya hol van.Írsz bemutatkozó levelet a megadott mailre,esetleg a kivãlsztott kutyát megnevezve és várod,hogy válaszoljanak.Arra készülj,hogy nagyon szűrik a gazdikat és hozzá kell járulni a kutya orvosi költségeihez,na meg ivarosan egy kutyát sem adnak ki.
2015. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!