Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen szájkosarat szeretnék a...

Ilyen szájkosarat szeretnék a kutyámra jó lehet neki?

Figyelt kérdés

olyan kell amiben nagy melegben is kényelmesen viseli , tud benne lihegni , és akár több óráig viselheti. Ez ilyen ?


[link]


2015. okt. 2. 18:50
 1/7 anonim válasza:
Attól függ mekkora a kutyád. hogy milyen fajta.
2015. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó.
2015. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
német juhászkutya
2015. okt. 2. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőven jó lesz. Nekem igen nagyméretű kanom van és kb ugyanezek a méretek, csak fémben.
2015. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább fémet választanék, abban jobban kitudja nyitni a száját.
2015. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor ez tökéletes! :)
2015. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenem van, mondjuk nekem stafforshire terrierem van. El van benne, de nyáron egyébként suliban, mikor amúgy is stresszes a kutya (szocializációs foglalkozásra is járunk), akkor igencsak zavarja, ugye ez a fajta akkora szájjal rendelkezik, mint egy ház:D Szóval, mikor leveszem róla, teljesen más kinézetet ad a nyitott lihegő szája. De amúgy tud benne jutifalatot elvenni, inni. Harapni szerencsére nem igazán:) És nem is ver agyon mert nem fém:D
2015. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!