Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyészszemlére szeretnék...

Tenyészszemlére szeretnék vinni TK. Yorkshire terrier kutyámat, ahhoz mi kell hol nézhetek utána időpontoknak? Csak kennelnév regisztráció után lehet vinni tenyészszemlére? Vagy tenyészemle után is lehetséges kennelnevet kiváltani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ők mindent elmondanak:

[link]

2010. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen megnéztem de nem találom aktuális 2010 évre,csak 2009-es év van benne irva.
2010. márc. 15. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutya újságban bent szokott lenni a tenyészszemlék időpontja. Nem kell ahhoz saját kennelnév, csak törzskönyv legyen. A kennelnevet bármikor kiválthatod.
2010. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt én is láttam, viszont ott van telefonszám, én a helyedben fölhívnám. :) (első)
2010. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit elkéstem a válasszal, de hátha érdekel még valakit.

Én is ebben a cipőben járok. Tenyészszemle feltételei:

1. TK

2. Oltási könyv

3. Klubtagság (helyszínen intézhető)

4. A kutyát előtte meg kell fürdetni (piszkos kutyát nem szívesen néznek meg)

5. 20-30 métert pórázon meg kell tudni tenni, hogy a mozgását ellenőrizni tudják

6. Hagyja, hogy megnézzék a fogait.

7. Minimum 3-4 cm szőrhosszúság kell


Nem olyan formális, mint egy kiállítás. Budapest esetében a helyszín általában : 1194 Budapest, XIX. kerület, Hofherr Albert u. 38-40.

2011. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!