Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás után ez normális a...

Oltás után ez normális a kutyámnál?

Figyelt kérdés

2,7kg-os


yorkshire terrier


tegnap este kapott oltást(3 dolgot kapott egyszerre)azóta kedvetlen nem csinál semmit alig eszik eddig nem volt ilyen 1 oltásnál se kell aggódnom vagy ez majd elmúlik nála



2015. okt. 6. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze,a miénk (kis tacskó) az oltások után mindig aludt(volt,hogy 1 hétig). Levert is volt,de ő ilyen kis falánk (és duci) kiskutya,szóval ő akkor is ugyanúgy zabált:D

Nyugi túléli...ha rosszabb akkor,viszont vidd vissza az orvoshoz!

2015. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konzultálj az oltást adó orvossal! Attól is függ milyen oltást kapott, kapott-e már korábban ilyen oltásokat egyszerre stb. Ezt így neten keresztül nem lehet diagnosztizálni. Azt sem tudjuk van-e láza, egyébként hogy viselkedik. A legtöbb tünetet a gazdi veszi észre mert más kutyánál lehet normális, ami nála már aggasztó, a többit meg a doki fogja észrevenni, ebben így nem lehet neked itt segíteni.
2015. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nincs gond jobban van!3 oltást kapott egyszerre s 1-2 nap gyengeség a hatása de már jobban van a válaszokat köszönöm!:)
2015. okt. 7. 06:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak egy pukli nőtt a hátán ahol beszúrták az injekciót és 1 hétig ott volt ez a csomó a hátán. Arra is azt mondták, hogy az normális. Persze el is múlt neki idővel. Én egyesével adattam be neki az injekciókat és úgy fáradtságot nem észleltem. Ezek szerint a kutya szervezetét jobban megterheli ha egyszerre kap több oltást. Végülis logikus.
2015. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a miénk először kapott 3 oltást egyben
2015. okt. 7. 14:37
 6/6 Patriksztár ***** válasza:
Teljesen normális. A kicsi testű kutyusok bágyadtak sokszor az oltás után, ez az oltás velejárója. Mi 4-5 felé szoktuk vinni délután a picit (5 hónapos), akkor picit rossz a kedve, elalszik az öledbe és ilyenek. De ha kipiheni magát reggelre kutya baja :)
2015. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!