Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám védeni akart?

Kutyám védeni akart?

Figyelt kérdés
Mikor simogattam a szomszéd kutyát a kerítésen keresztül, akkor oda jött mellém a kutyám, és morgott rá, meg ráugatott a kutyára, mikor nyalogatta a kezem, meg szagolta. Különben nincsennek rosszba, de se jóba sem. Védeni akart a kutyám, vagy csak féltékeny volt?
2010. márc. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem féltékeny volt.
2010. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is csak féltékeny. Amikor simogatom a szomszéd kutyáját az enyém egyből szalad hozzám és bökdösi a kezemet vagy a lábam közé bújik. :D
2010. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja elérni hogy vele foglalkozz mert értelemszerűen magasabb helyen érzi magát a rangsorotokban mint a szomszéd kutya. Illetve ő nincs is a falkátokban szóval a kutyád szerint nem jár neki a simogatás.
2010. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 kutyám egymás ellen "megvédnek" engem, mindig lökik fel egymást, hogy melyiket simogassam. Sorba ültetem őket, és sorba simogatás, rangsor szerint. Így minimális a féltékenység.
2010. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!