Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy a kutyám depressziós?

Lehet hogy a kutyám depressziós?

Figyelt kérdés

Szegénykém már egy pár napja furán viselkedik (husky,német juhász keverék)

A családommal élek egy kertesházba, és most főleg télen, itt van a házban :)

Én csak este járok haza, de azt veszem észre hogy bárhová megyek a házba mindenhová, követ... figyel engem stb :S

ezt eddig nem csinálta

most is épp a szobámban alszik, pedig eddig mindig a helyén szokott aludni

Nagyon fura szegénykém, még szó szerint a wc-re is követ :/

Szerintetek mi a baja?

8-9 éves, és amióta velünk él, itt van a házban..

amúgy most épp tüzel.. lehet hogy ezzel kapcsolatos a dolog? :O


2011. nov. 21. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen valószínű hogy a tüzelés miatt van. Ilyenkor a "csajok" hisztisebbek, nyávogósabbak, bújósabbak.

Ivartalanításon gondolkoztatok már? Ennyi idősen már nagyon aktuális lenne az egészségügyi problémák elkerülése miatt.

2011. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simogasd szeretgesd most többet és menjetek sétálni nagyokat az majd feldobja...amugy lehet veled kapcsolatban érez valamit ha mostanában annyira rád kattant...vagy csak egyszerűen a figyelmedre vágyik!
2011. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen
2011. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
A tüzeléskor sokszor kedvetlenek, morcosak, ingerlékenyek a szukák. Azt szoktam mondani, hogy biztosan nekik is fáj a hasuk, mint nekünk.
2011. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!