Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekorra egy Pitbul? És hány kg?

Mekorra egy Pitbul? És hány kg?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok.

2015. okt. 10. 16:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én írtam a 20-25kgot. Végre, 12es nekem is ezek a pitbullok nem a testesebbek. Olyan gyönyörű kutyákat linkeltél:)

Egyébként itt valaki linkelt egy magyar tenyésztőt. Nem akarok kötekedni, de amerikában a magyar vizsla kb a fele a magyar felhozatalnak, azaz az eredeti vizslának. Pedig aranykoszús tenyészet amcsiban.. ezzel arra akarok utalni, hogy sok fajta a hazájától messze eléggé megváltozik küllemre. Ezért lehet az, hogy sok embernek a pit 30kg feletti kb, meg amerikában is nagyon tolják ezeket, de egyébként az eredeti, a ténylegesen amerikai pit bull terrier nincs 30 kg..

Nem járok túl gyakran kiállításra, de elég sok fajta változik standardra, pl nekem a nagyobb testű fajták is a show vonalra mennek, alacsonyabbak, a német juhász hátáról meg nem is mondok semmit....az biztos, hogy most kb. 5-10olyan fajta van, ami közepes/nagytestű és szívből akarnék kiadni érte több százezer Ft-ot... az említett német juhászból egyébként 2 olyan kutyát is láttam, aki nagyon furcsán ment.. és nem voltak idősek... biztos jót tesz nekik, hogy ennyire felkapott fajta. A közép-ázsiai még tartja magát, de amilyen érdeklődés van iránta, félő hogy ő is változni fog...

2016. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Persze, a standard folyamatosan változik. Viszont pit bullnál nincs küllem standard. A gameness-nek semmi köze a külsőhöz, hál' Istennek :)
2016. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
és pont emiatt van oly sok mix közöttük.
2016. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!