Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese, tacskó vagy yorkie?

Havanese, tacskó vagy yorkie?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Lakásba tartanám napi 3-4 sétáltatással és agyi lefárasztással. szerintetek? Amúgy melyik a legegészségesebb és a legkevésbé túlszaporított fajta?
2015. okt. 10. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Az, amelyiket tenyésztőtől veszed, törzskönyvvel, szerződéssel, 100+ ezer forintért. Szerintem ennyi pénzért ne idegenek döntsék már el milyen kutyád legyen 10-15 évig... Ha ennyire nem tudsz választani akkor nézd meg élőben, egyáltalán illenek-e hozzád ezek a kutyák és aztán dönts, ne képről, videókról.
2015. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amelyiknek a jelleme, természete legközelebb áll hozzád, mert mind a 3 más típusú.

Jó tenyésztőtől vásárolj, garanciával, és várhatóan akkor nem lesz gond.

2015. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvass utána alaposan mindegyik fajtának. Írd ki a pozitív és negatív tulajdonságaikat, valamint, hogy Te milyen feltételeket tudnál biztosítani neki 10-15 évig. Ez három teljesen különböző kaliberű kutya.

De akármelyiket is választod, csakis tenyésztőtől vásárolj, igaz, ez 100ezer forintnál kezdődik (vannak drágább és olcsóbb kutyák/fajták nyilván), de így egy stabil kutyát kapsz.

Jó keresgélést! :)

2015. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fekete havanese tetszik.

A tacskó nehezen totyog a lépcsőkön, a yorki meg általában idegbajos szokott lenni, ahogy én láttam.

2015. okt. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fajtamentőtől lesz a kutyus. Még annyiba tudtok segíteni, hogy egy tacsi szőre mennyire hullik? Mit lehet tenni ellene? A furminátor használ?
2015. okt. 11. 08:27
 6/6 Patriksztár ***** válasza:

Nekem volt már Tacskóm is. Jelenleg van egy nagy kutyus és egy pici Yorki.


Egyáltalán nem "idegbajos", csak normális helyről kell szerezni. Nagyon tud szerezni, intelligens és sok törődést igényel. :)

2015. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!