Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám allergiás a csirkére,...

A kutyám allergiás a csirkére, nem kap már 2napja csirkét de még vakarózik. Adhatok neki egy allerga gyógyszert? Nagyon rossz nézni hogy 20percig is képes vakarózni.

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 11:05
 1/8 KRNAC2003 válasza:
58%
de nem lehet hogy csak egyszerűen bolhás??szerintem fürdesd meg a házban majd hogy ne fagyon meg hajszárítóval vagy törülközővel szárytsd meg
2015. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mondta, hogy csirkeallergiás? Mástól is vakarózhat, szerintem inkább dokihoz kellene vinned, mint ember gyógyszerrel kezelgetni.
2015. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két nap alatt mit vársz? :) Még ha sikerült is kilőnötök az allergént az étrendjéből, a szervezetéből nem távozik röpke két nap alatt, természetes, hogy viszket még. Sokszor hetikig eltart, amire az allergén kiürül a szervezetből és a tünetek elmúlnak.


Azt meg légy szíves az állatorvosoddal beszéld meg, hogy mit adhatsz neki és milyen adagolásban.

2015. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előfordul a csirke-allergia. iktasd ki az étrendjéből. más kajákat adj neki. gyógyszer szerintem nem szükséges neki. (ha előfordulhat, hogy bolhás, akkor frontline fürdés vagy cseppek nep ártanak neki.).az én kutyáim nem kapnak csirkét, csak disznóhút, ritkán vadhúst, de nem is vakaróznek. évente azért a bolhacseppeket megveszem nekik.
2015. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kutyàm is csirke allergiàs. Àllatorvoshoz vittem és ő àllapította meg. Legelőször bolhàt nézte meg. Pedig rajta volt a bolh írtó. Miutàn a bolhàt kizàrta, kapott injekcióba viszketés gàtlót, és több napra elegendő gyógyszert. Ez hasznàlt is neki. Most szigorú diétàn van, és kutya baja.
2015. okt. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
édességek, süti, csoki is csinál vakarózást a kutyusnál. szerintem a csirkemegvonás tartson legalább 1-2 hétig, aztán kiderül, hogy mi van. két nap az még korán van.
2015. okt. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. azert gondolunk csirke allergiara mert stimmel minden tunet. csak azert erdekelt hogy szabad-e adnom mert nagyon rossz neznem ahogy vakarozik folyton:/
2015. okt. 19. 07:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
allergiateszt nélkül hiheted te azt, hogy csirkeallergiás, de attól még nem biztos, hogy az... orvost kérdezz légyszi :)
2015. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!