Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák fülének tappancsának...

Kutyák fülének tappancsának nyírásához milyen professzionális nyírógépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En Moser't vasaroltam, de nagyon megerte. Mar több eve hasznalom a kutty tappancsanak. Férj is azzal nyirja sajat hajat, nullasgepnek hasznalja. :-)

[link]

2015. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Nem olcso, DE nagyon jo. Elkepzelhetö, hogy a vagofejet majd kell cserelni. Függ attol, hogy milyen gyakran hasznalod, milyen vastag a kutty szöre.

Nalunk nagyon bevalt ez a marka.

2015. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Wan Wahl, és Moser gépem is. Yorkshire kutyákhoz kellene. Keskeny kis gépre lenne szükségem, kicsi a fülük. Eddig Wella Contura géppel nyírtam, de nem találok szervízt itt Magyarországon ehhez. Ebből az utóbbiból már van 3 db gépem, de nagyon drága így, hogy nincs szervíze. A gép kb 50.000 Ft Van még kis Moser gépem 8000 Ft-os. Ez nem viszi a szőrt. A Moser Rex is állítólag gyenge. Ha tudtok valamit írjatok!
2015. okt. 18. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a Moser Rex van nekem is.


Le szoktam venni róla a műanyag fejet, és van a jobboldalán egy kar, azt lenyomom, baloldalt meg bekattintom azt a kis kapcsolót. Úgy 4mm-es re vág körülbelül.


Ezt csak így lehet használni, másképp nem.


Ha rajta van a műanyag fej akkor nem lehet vele vágni, csak beleakad a szűr és nem viszi. Ha meg nincs rajta a fej és a karja nincs lenyomva, akkor nullás lesz és megsebzi a kutya bőrét, ezért az nem jó úgy.

2015. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ezt fogom megrendelni: kis akkumulátoros gép, és professzionális: Esculap Exacta GT 415 37000 Ft, és most küldenek hozzá egy tappancsnyíró ollót ajándékba.
2015. okt. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!