Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Középmagasságú kutyát szeretné...

Középmagasságú kutyát szeretnék de nem tudom hogy milyen fajtájú legyen?

Figyelt kérdés

#kutya #Középmagasságú
2015. okt. 19. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt keverék menhelyről.
2015. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keverék.
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Aussiem van, olyan 50-60 cm-re nő meg, de mondjuk elég drága, ha nem akarsz rá annyit költeni akkor ajánlhatom a Border Colliet. Nagyon hasonlítanak csak kajlább és energikusabb az Aussie-nál. Én nagyon ajánlom neked őket, főleg az Aussiet, mert elképesztően okosak és értelmesek, de nem könnyü velük mert rettentően makacsak, akaratosak 3s nagyon ravaszak. :D
2015. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kutya mérete csak egy, ráadásul nem is a legfontosabb, szempont amit mérlegelni kell. Mennyi időd van vele foglalkozni? Milyen jellegű foglalkozást tervezel, pl. kutyasuli, kutyás sport, közös futás, kirándulás, vagy egy nyugis séta a parkban. Kinti vagy benti kutya lesz? Mennyi kutyás tapasztalatod van, mennyire vagy határozott? Csak miután ezekre válaszoltál, akkor tud neked bárki konkrét fajtát ajánlani.

Egyébként egyet értek az első kettő hozzászolóval, ha bemész egy menhelyre és elmondod mit tudsz nyújtani a kutyának akkor ajánlanak valakit aki hozzád illik.

2015. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!