Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell szobatisztaságra...

Hogyan kell szobatisztaságra tanitani?

Figyelt kérdés
8 éves kutyánk szült a.5 honapja tehát már nem olyan picik a kölykök de terhes vagyok, és férgeket kakilt az egyik, és a héten mennénk az orvoshoz a kölykökkel de az egyik ugye már most férgeket kakilt... na de az isö miatt bennt kell legyenek hisz megfáznak, de hogyan kell majd ki szoktatni öket? mármint kakilni, pisilni? mert kiengedni nemtudom...eső stb... viszont nemtudom mi a teendő...hisz 4 hos terhes vagyok és nem szeretnék a kakikban uszni

#szobatisztaság #féreg #kiskutya. terhesség
2015. okt. 20. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Féreghajtót kellett volna adni a kölyköknek... a szobatisztaságra szoktatást pedig előtted már kismillióan kérdezték, szemezgess. Semmi bajuk nem lesz egy kis esőtől.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatisztas..

2015. okt. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, a kölyköknek 2 hetes kortól kell(ett volna) adni a féreghajtót, ha rendesen kapták volna, már nem szabadna férgesnek lenniük. Most is minden kutya, a szuka is kapjon, majd 2 hét múlva újra.

A kölyköknek ugye már megvan minden oltása?

Megtartjátok mindet?

Kiszoktatni egészen kis kortól el kellett volna kezdeni (8 hét), de most sem késő. Ha esik, ha nem, kb. 2 óránként ki kell őket vinni, ha kint vécéznek, akkor nagyon dicsérni őket, bent pedig marad a takarítás.

2015. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..amugy elirtam..tehát 1.5 honaposak a kicsik...
2015. okt. 20. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem voltak féreghajtva, akkor sürgősen el kell kezdeni őket kezelni, na meg az oltásokat is be kell adatni. Ahogy előttem írták esőben, hóban, fagyban is ki kell vinni a kölyköket 2 óránként, hogy dolgukat végezhessék.
2015. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!