Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt barf-osok véleménye...

Tapasztalt barf-osok véleménye érdekelne. Reggeli barf menü, vacsi Platinum natural táp. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod neki mindkettőt adni?
2015. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így köze nincs a BARF-hoz.
2015. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert így biztos vagyok benne,hogy minden fontos tápanyaghoz hozzájutnak. És a platinum honlapján is olvastam,hogy kiegészíthető vele a barf étrend. De mivel 100%-ig nem vagyok biztos benne,ezért érdekel a véleményetek. Kb. 1 hónapja esznek így,a végtermék minimális és alig van szaga, szőrük-bőrük gyönyörű,aktívak, egészségesek.
2015. okt. 21. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs sok értelme. A fél adag táptól sehogyan nem kapják meg a 100% tápanyagot, a BARF-nak is 100%-osnak kell lennie, mint ahogy az is, ha jól csinálod, és az ajánlott alap kiegészítőket is adod. A táppal csak feleslegesen megterheled az emésztésüket, és a BARF-hoz képest ártasz nekik.

Persze nyilván jobb így, mintha csak tápoznál, csak nem látom értelmét :)

2015. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha már mindkettőt akarod,akkor csináld úgy,hogy mondjuk 1 hét barf egy hét táp. Tápnak 10-16 óra is lehet míg átmegy a kutyán a Barf elvileg 4-5 óra,így a kutyának az emésztését össze kutyulod kicsit,plussz energiát fektet ebbe bele,lehet most még nincs gáz a széklettel,de később még lehet pl hasmenés.


De így tényleg nincs sok értelme.


Ha nem vagy biztos,hogy mindent megkap akkor kérdezz utána,próbálj segítséget kérni pl egy egy hetes vagy egy havi menühöz,hogy minden meg legyen.


Én most így etetek,hogy 1 hét nyers 1 hét táp,mert nincs helyem sajnos. Viszont szeretnék így etetni.

2015. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az egy hetes váltást nem erőltetném. Elkezd a kutya emésztrendszere átállni a tápra, addig ugye csökken a húst bontó baktériumok száma a bélben, és mire beállna a tápra, addigra csere... Nem hangzik jól. Nem véletlen, hogy kajaváltást kb. egy hét alatt szokás intézni, annyi idő alatt tud alkalmazkodni a bélflóra. Na de folyamatosan borogatni...
2015. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uh basszus, akkor kitalálok vmit :///
2015. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Platinum natural tápnak pont az a lényege,hogy nem duzzad meg a gyomorban,mint a többi száraztáp. Ezt nem is nevezném száraznak. Inkább olyan félpuha. De erősen gondolkodom, hogy teljesen átállunk a nyersre.
2015. okt. 21. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

reggelire adok: 2 db kacsanyak, 1 db farhát, 10 dkg marhahús.

vacsorára: fél bögre britprémium light


20 kg a kutya

2016. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 22:45

Ennek köze nincs a BARFhoz. De a PREYhez sem.Kiegészíted a tápot hússal. Ennyi.

2016. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!