Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én pitbull terrierem...

Az én pitbull terrierem magassága 48cm súlya 23 kg akkor ez most egy igazi game pitbull lenne?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 14:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Pont azert kene nevelni...szocializalatlan. Ugy latom a gazdája is

Agressziora neveled, egy szep napon teged is szettep majd

2015. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy családi kutya senkit nem bánt csak kutyák ellen megy..."

Még... ;) nyugi, majd ti is sorra kerültök ha így folytatod.

2015. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%

Van egy neveletlen, kontrollálhatatlan bull típusú keveréked. Én a helyedben ezzel nem vágnék fel.


Az enyém is kb. hasonló méretű, és olyan típus, hogy ha szerinte fontos, akkor kimegy a zárt üvegajtón is, újra és újra, nem érdekli, ha szanaszét vágja magát, szóval le se tagadhatná, hogy pit, mégis szociális állat, szeret más kutyákkal játszani, és utál verekedni. Megteszi, ha muszáj, de nem akar sérülést okozni, és amint őt békén hagyják, lefekszik a földre, tökéletesen nyugodt lelkiállapotban, nem idegbeteg, nem frusztrált, szó nélkül tűri a büntetést. És nem okoz komoly sérülést, legutóbb egy láb volt a szájában hosszú másodpercekig, amit simán elroppanthatott volna, mégse tette, pedig egy kétszer akkora kutya tépte közben. Erre szerintem lehet büszkének lenni, hogy ugyan kicsit válogatós kutyák terén, és elmebeteg módon nem érdekli a fájdalom, mégis ki merek vele menni az utcára póráz nélkül. Aki idegesíti, azt ott hagyjuk, és nincs probléma.

Valószínűsítem egyébként, hogy legalább részben game vonalas kutya, de pont leszarom, egyébként is keverék, bár nem nagyon látszik rajta. A jelleméért szeretem, nem az őseiért.

2015. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem ért hozzá és még felvág vele :D


Szerintem ez kamu kérdés,ennyi ésszel szabad lábon :DDD

2015. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Az én kutyám előző gazdája is hasonló értelmiségi volt :)

Valószínűleg harcoltatta is, sőt mi több, emberre is küldte. Most ott tartunk, hogy nekünk is nekünk támad, mikor kutyázik, és rá merünk szólni. Kutyaiskolába járunk de eddig édeskevés, mert kevés a javulás. Számunkra teljesen kellemetlen, még akkor is, hogy mi javulást akarunk, és ennek az ellenkezőjét akarjuk elérni. Gratulálok az életedhez, remélem hamar véget ér.

Az ilyen vadb@rmok miatt tart most ott a mi kutyánk, hogy amúgy egy betoji mindentől félős kutya valójában, de ha nem meghitt nyugalmas helyen van, akkor mindenkire rámenne, nem csak kutyára, hanem ránk a saját gazdáira is..anyátokat!

2015. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 bayern26 ***** válasza:
A Pitbullt sokan nagytermetű kutyának tartják, de ez nem így van!Egy harci kutyának gyorsnak és vékonynak kellet lennie, így a legmegfelelőbb egyedek súlya 13-25 kg .Ennél nehezebbek mindig más fajtákkal vannak keresztezve!
2016. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!