Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikerülhet a szuka befedezése,...

Sikerülhet a szuka befedezése, ha még nem értük el a 9. napot?

Figyelt kérdés
4 éves amstaff szuka kutyánk van, tenyésztővel lebeszéltük az időpontot, hogy mikor mennénk hozzájuk, viszont még nem értük el a 9.napot, félek, hogy esetleg összekapnak, vagy nem lesz sikeres a pároztatás. Volt már valakinek hasonló esete? Állatorvos véleménye előtt szerettem volna hasonló esetet hallani, köszönöm!
2015. okt. 25. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
A tenyésztőt nem kérdeztétek.Ő biztos tudja,hogy megy ez.
2015. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy normális orvoshoz ciklus-diagnosztikára (progeszteron vizsgálattal), akkor megtudod, hogy érdemes-e elindulni.
2015. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tüzelő szuka es egy kan összekapnak,ott már komoly gond van az ösztönökkel és idegrendszerrel.Még ennél a fajtánál is.
2015. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

9. nap? :D ki mondta ezt a hülyeséget,hogy akkor kell?


Szerintem ne szaporítsd,nem értesz hozzá. Mellesleg ha össze kap a két kutya akkor tropa az idegrendszer, ideggyenge kutyákat nem lehet szaporítani,mert a kölykök is ilyenek lesznek!!


Ivartalanítsd a staffi jellegű kutyádat,ne szaporíts!!!!

2015. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak, sajnos te nem vagy tisztában akkor a kutyák ivarzási ciklusával, kérlek olvasgass kicsit, aztán mondd el nekem, hogy mit kéne tennem. A kérdés adott, hasonló esetre vagyok kíváncsi, nem olyanok hozzászólására akik azt mondják, hogy nem értek hozzá, aztán írnak egy ilyen nagy blődséget.
2015. okt. 25. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nézess egy kenetet, és progeszteron szintet. összekapni akkor fognak esetleg, ha a kan nyomul, de a szuka még nincs időben, ilyenkor elmarja, és meg sem áll neki. reggel leveteted a vért, délutánra megvan az eredmény, és akkor tudod mikor kell indulni.
2015. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg megnézetem a prog szintet!
2015. okt. 25. 13:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 13:26

Azért te sem vagy teljesen tisztában a kutyák ivarzási ciklusával. Ha tisztában lennél vele, akkor tudhatnád, hogy nincs pontos napja, mikor veszi fel a szuka a kant. Még azonos szukánál is változhatnak azok a napok különböző tüzeléskor, amikor megáll.

Házi módszer a farok felett odanyúlni. Ha kissé felemeli a farát és még kicsit oldalra is dönti a seggét, a farkát is oldalra teszi, akkor jó. A másik az orvos .

2015. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

4-es vagyok én nem értek hozzá? :DDDDD


Ahhaa jó, ülj le fiam egyes!!



Csak tud 13.-16.nap között kell,hogy felvegye a kant nagy okos, igaz pontos nap nincs,de 13-16 nap körül.

9.nap rohadtul nem fogja még a kant sem a közelébe engedni,de te okosabb vagy :D

2015. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincsen pontos napja, a kérdés az volt, hogy MÉG nem érte el a 9. napot SEM! Akárhol érdeklődtem és akárhol olvastam, azt mondták, hogy 9. naptól már magára szokta engedni, azt is tudom, hogy ha megpiszkálom a péráját és elhajtja a farkát stb.. akkor fogékony, de DIREKT ezért kérdeztem, még mindig PÉLDÁKRA, ESETEKRE, vagyok kíváncsi, nem a szuka kutya tüzelésével kapcsolatos dolgokra, mert tisztában vagyok vele. Köszönöm

Kedves 4-es veled pedig nem vitázok, az írásodból látom, hogy nem egy szinten vagyunk.

2015. okt. 25. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!