Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta lenne jó?

Gom kérdése:

Melyik kutyafajta lenne jó?

Figyelt kérdés
Kb napi 2 órám lenne rá.120000 négyzetméteren volna.Lehetne kinti benti vagy az egyik.Kisméretű legyen.Szeresse a gyerekeket,mert én 10 éves vagyok a tesóim meg 5 és 8.

2015. okt. 26. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid is szeretnének kutyát? Ők fognak vele foglalkozni, ha ti megunjátok?
2015. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.Nem fogom megunni.Esetleg csivava?
2015. okt. 26. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kistestű lesz, akkor mindenképp legyen szabad bejárása a házba. Egyébként szerintem menjetek el az egész családdal egy menhelyre, és fogadjatok örökbe. Fajtatiszta kutya sokba kerül egy igazi tenyésztőnél, szaporítótól meg ne vegyetek. Hívjatok fel menhelyeket, ott segíteni fognak kiválasztani egy olyan kutyát, amelyik leginkább hozzátok illik. Fontos, hogy menhely legyen, ne gyepmesteri telep, mert ott nem ismerik annyira a kutyákat. Egy menhelyen foglalkoznak velük rendszeresen, meg tudják mutatni, hogy melyik kutyák szeretik a gyerekeket stb. Ha van bármi kérdésetek, nyugodtan írjatok privátban, vagy itt, szívesen segítek, amiben tudok. :)
2015. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Tudom hogy szaporítótól NEM szabad venni.Vagy tenyésztőtől fogjuk venni (apa ismerősének az apja tenyésztő)vagy menhelyről.
2015. okt. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!