Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A dobermann tényleg ennyire...

A dobermann tényleg ennyire ritka Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mert én nem nagyon láttam még erre felé pedig Pesti vagyok és sok kutyás helyen jártam már. :)
2010. márc. 17. 18:19
 1/9 anonim válasza:

Én Pest környéki vagyok én sem láttam errefelé sem.

Én is meggondolnám, hogy azt a fajtát válasszam-e.

2010. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egri vagyok, de a mi utcánban kettő is van. Biztos kutyasuliba jártak, mert a gazdi minden rezdülését lesik. Látszik rajtuk, hogy nagyon jól neveltek. Tehetsz bármit, még a gazdit nem fenyegeti veszély nem lesz semmi baj, de ellenkező esetben jaj neked.

Ja, amúgy mind a kettő egy gazdihoz tartozik, de többet nem tudok a közelben.

2010. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Énsem sokat látok itt pesten, de ha lesz saját házam, tuti dobermannom lesz! A kedvenc kutyám!
2010. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én falusi vagyok a tanáromnak van egy dobermanja:)
2010. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:)) Én imádom ezt a fajtát, de sajnos a főbérlő nem engedett csak közepes termetűt és befogadtam egy keveréket, és gondoltam jó lenne már összefutni egy dobival mert oda vagyok értük, de még egyet sem láttam. :(

Köszönöm a válaszokat. :)

2010. márc. 17. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a fajtát, pesten ánse igen láttam még de ezt meg is értem hisz nagy termetű állatok és amíg pesten lakom énis meggondolnám hogy őt válasszam e mert sok hülye ember elég előítéletes a fajtával és nem biztos hogy nap mint nap hallgatni szeretném a 0igazságtartalmon alapuló mocskolódásokat
2010. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Egyáltalán nem ritka. Csak talán a Ti környéketeken nincs sok belőle.
2010. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nem egy tucatkutya mint pl:a németjuhász az biztos, de szerintem annyira nem mondható ritkának.tény h gyönyörű kutya persze vágott farokkal,füllel,de iszonyat nagy a mozgásigényük szóval pesten elhiszem h nem sűrűn találkozol ilyennel.nekem is dobi van az enyém biztos megőrülne ha napi 23 órában lakásban kéne lennie és egy órára vinném le sétálni
2010. ápr. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Royal Bell válasza:
Mikor a kant vettem ( 8 évvel ezelőtt ) egyetlen hirdetést találtam. Most vettem egy szukát, és tele volt a net hirdetésekkel. Az előttem szólóknak igazuk van : lehet hogy egy panelba nem szerencsés dobermannt tartani (főleg nem pesten) , bár én ismerek egy csajszit Óbudán. 30 négyzetméteres panelban tartják. :) vagy maximum az ára miatt nem látsz a környéken. drágák.
2013. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!