Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a FitActive tápról?

Figyelt kérdés

Nézegettem az olcsóbb tápokat, és ezen akadt meg a szemem.

[link]


Az összetétele alapján nekem nagyon jónak tűnik. Halhúsliszt 35%, bárányhúsliszt 15,5% az baromi jó, nem?

Acana-val, vagy TotW tápokkal etetek, amit keverni szoktam olcsóbb, de azért jó minőségű táppal. Ez eddig nálam a Brit volt, de valahogy mostanában a kutyáim nem akarják megenni. Most ez a Fit Active nekem nagyon szimpi lett. A leírás alapján lazán kenterbe veri a Brit-et. Nektek mi a véleményetek?


2015. okt. 27. 15:50
 1/4 anonim válasza:
Mi pontosan ezzel etetünk, és az amúgy zsírdisznó beagle-t szépen lefogyasztotta, tele lett energiával. A kissé soványka amstaff is csodás kondiba lett, kiállításon nagyon jó eredményeket produkál azóta. Szóval nagyon jó táp, imádjuk, előtte kipróbáltuk a legdrágább tápokat is, Acana, TotW, RC, egyik sem volt jó, a kutyák akár napi 4-5x is székeltek. Így csak napi 1-2x .
2015. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy voltam vele, hogy ha kapok egy pozitív választ, akkor teszek egy próbát. Meggyőztél. :)

Azt nem tudod véletlenül, hogy szokott ez lenni kisebb kiszerelésben is? Először csak próbára vennék.

2015. okt. 27. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Normálisan etetett kutyánál nincs olyan, hogy megunja. ha nem akarja megenni a megszokott tápját, nem éhes. Nem lebeszélni akarlak a Fit-ről, de azt is meg fogja unni igen hamar. Mert többet kap enni, mint amire szüksége van.
2015. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem unták meg, hanem nem eszik meg. Egyáltalán! Több helyen is olvastam panaszt a Britről. Talán megváltoztattak rajta valamit, franc tudja. De az utolsó csomag egyáltalán nem kell nekik. Kitúrják a tálból.

3 kutyám van (ebből kettő nagy testű), sajnos nem engedhetem meg anyagilag, hogy csak Acana-t egyenek. Nem kizárólag tápon élnek. 2 nap táp után 1 vagy 2 nap főtt hús-rizs, így váltakozik. Jól tápláltak, egészségesek, a szőrük gyönyörű, mozgékonyak stb..

2015. okt. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!