Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szemezget a kutyánk?

Miért szemezget a kutyánk?

Figyelt kérdés
Már régóta csinálja és mindig is kíváncsi voltam, hogy miért csinálja. Száraz tápot kap és evés közben a tálkája mellé rakosgat szemeket (10-15 darabot), amiket ott is hagy. Később vissza szoktuk tenni a többi közé, aztán meg is eszi és kezdődik minden előröl, szóval nem kajával van baj. Igazából nem is zavar (csak néha, ha valaki rálép egy kósza szemre), aranyos, ahogy pakolássza, de kíváncsi vagyok, hogy miért? Tudja valaki vagy találkozott más is hasonlóval?

2015. okt. 27. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a kutyám a vizes táljába pakolt vöröshagymát.

Egy 8-10 méterre lévő kosárból, egyesével, szépen sétálgatva, módszeresen belepakolt vagy 5 db vöröshagymát.

Se előtte, se utána nem volt ilyen.


Azóta is "ott állok, és töprengek" hogy vajon mi a fene járhatott a fejében! :)

2015. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk a macska válogatta ki a száraztápból a zöldséges ízesítésűeket, mert a húsosat jobban szerette. Ez ilyen vegyes táp volt. Aztán néha azért utólag azokat is megette ha éhes volt, de ha kapott előtte újat, akkor inkább újra válogatott.

Lehet azoknak valami miatt más a szaga, valami mellett volt vagy nedvesebb/szárazabb, penészesebb, stb.

2015. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!