Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magyar vizsla vagy német...

Magyar vizsla vagy német juhász? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
...szerintem amelyik neked jobban tetszik. Én Német juhászt választanék.
2009. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen célra. Pl. a magyar vizsla nemigazán bírja kint a hideget és házat sem őriz. Viszont ha barátságos családi kutyát akarsz kinti-benti tartással, estleg vadászatra, akkor magyar vizsla. De létezik drótszőrű magyar vizsla is ami bírja a hideget.
2009. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vizslát!!!
2009. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A vizslát, én is ajánlani tudom (nekem is az van) NEM BÁNOD MEG! ha szereted hogy körül rajong egy bolondos kutya barát :) Mondjuk a másik kedvencem a német

juhász azokat is imádom! Attól függ melyik tetszik jobban. Szerintem a német juhász jobban tűri a "magányt" mint egy vizsla, mert ők szerelmesek a gazdijukba (az enyém legalábbis) :D és szeret minél többet veled lenni.

2010. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!