Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ürítés után pár csepp vér?

Ürítés után pár csepp vér?

Figyelt kérdés

Tegnap este illetve ma reggel miután ürített a kutyám kicseppent 2-3 csepp élénk piros színű vércsepp. A széklete egyáltalán nem volt véres. Lehetséges ez az erőlködéstől? Tegnapi nap kicsit keményebbet produkált.


Azért gondoltam hogy az erőlködéstől lehet mert nem úgy tűnt mintha mélyről jönne.



2015. okt. 28. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy tüzel?
2015. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ivartalan és nem a pérájából jött.
2015. okt. 28. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocsi. Szerintem a biztonság kedvéért nézesd meg egy orvossal.
2015. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
36%
Ez undorítóan hangozhat, de nekem volt már ilyen... :/ magamon. Széklet nem volt véres, csak a papíron láttam, hogy hoppá. Úgyhogy valószínű
2015. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kutyám is produkált ilyet, azt hittem, a szívem megáll, amikor megláttam. Aztán alaposan átnéztem a hátsó részét, és a végbélnyílásnál találtam egy apró, repedéshez hasonló friss sebet. Az erőlködéstől keletkezett a seb, előtte nem volt ott, és akkor olyan keményet pottyantott, hogy szerintem amikor földet ért, azt a szomszéd kerületben is hallották. :D

Nyugodj meg, az erőlködéstől volt a kisebb vérzés.

2015. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínű a kemény széklet okozta, pár napig adj neki olyan tápot, ami lazítja a székletet (semmi csont, semmi száraz), és figyeld meg, ha ismétlődik, vagy súlyosabb, akkor feltétlenül lássa állatorvos.
2015. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#4Es vagyok. Nem értem miért lett lepontozva a válaszom. Én ezt 100% komolyan írtam, hogy nekem volt már ilyen, így úgy gondolom, hogy kutyának is lehet
2015. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: a tiéd aranyér, a kutyának meg nem lehet aranyere:D


Amúgy az erőlködéstől lesz, ha sokáig ilyen, (2-3 nap) akkor doki.

2015. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!