Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik örökbe fogadnak kutyát...

Akik örökbe fogadnak kutyát vásárlás helyett, más szemmel nézik a kutyákat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor nem csupán az a kutya tetszik neki. Néhány nem normáls fanatikus viszont jön a sznobozzással (fúj törzskönyves kutya), meg hogy a keverék, menhelyi kutya a legszebb, legokosabb, leghálásabb, legakármi a leglegleg...
2010. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Keverékek általában okosabbak és egészségesebbek, mint a fajtiszták.
2010. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A keverékek lehet egészségesebben de okosabbnak nem mondhatnám öket.
2010. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A keverék kutyák tényleg ragaszkodóbbak és szívósabbak is, tapasztalatból mondom !
2010. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És miből gondolod utolsó? Volt egy fajtatiszta meg egy keverék kutyád és a keverékkel jobban kijöttél? Szerintem ilyen téren nem lehet biztosat állítani, mert annyi kutyát úgysem fogsz ismerni. A másik meg az hogy ez nagyban függ a kutya fajtájától és a jellemétől meg a neveléstől.
2010. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindig lesz pro és kontra.Úgyis mindenki a saját kutyáját védi!Kivéve éééén:) Mert nekem van mindkét kutyusból.Semmi különbség!
2010. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem teszek különbséget keverék és fajtatiszta kutya között. Nekem mindkettő a világ legcsodálatosabb teremtménye. :) Akárkik is az őseik! Ha valaki fajtatiszta kutyust választ akkor azt azért teszi mert beleszeret egy bizonyos fajtába, akár kinézet akár tulajdonság miatt. Én imádom mindet!!! :)
2010. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk csak mentett kutyáink voltak /van és én bizony másképpen nézek rá, mert hiszem, hogy sokat szenvedett, amíg hozzánk nem került és ezért a nyomorúságért csakis az emberek a felelősek. Kötelességemnek érzem, hogy ezért élete végéig busásan kárpótoljam.

Tudom, hogy sokan most felugranak, hogy ők ugyanígy szeretik a vásárolt kutyájukat és nem is tudom igazán megfogalmazni, hogy miért gondolom a mi kapcsolatunkat különlegesebbnek, de mégis az.

2010. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20:26 én megértelek és igazad van!
2010. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Én nem különböztetem meg Őket. A keverék is lehet épp úgy szép és okos mint a fajtatiszta, és fordítva is.

Tényleg a kutyus jellemétől, nevelésétől függ sokminden, éppúgy ahogy ezek is.

18/L

2010. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!