Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link] Szeretnék a jövőben border colllie kiskutyát de csak is jó helyről mit gondoltok a szukáról ? Nekem nagyon tetszik hogy így dolgoznak vele .Előre köszönöm a válaszokat !! :)

2015. okt. 28. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem kicsit úgy jött le a kérdésed, mintha ettől a szukától akarnál később kiskutyát. Persze gondolom, hogy nem, csak fura a megfogalmazásod.

Véleményem úgy nincs róla, minden border colliet megcsodálok mikor látom hogy dolgoznak vele, ezt a kutyust nem ismertem eddig.

2015. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még csak keresgélek ,érdeklödők ismerkedek a fajtával de nem nagyon láttam eddig olyan tenyésztőt aki show kutyákkal ilyen szinten dolgozik.Ha tudtok ilyen kenneleket ajánlani azt megköszönöm :)
2015. okt. 28. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:
A legjobb tenyészetekben sem minden kutya fejlődik olyanná, hogy győztes legyen. A munka része pedig egyéni adottság a kutyában. Amikor küllemben és munkában is versenyképes egy kutya, az igen ritkán jön össze.
2015. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és lesz időd a borderre? nem napi 1-2 órát kell vele foglalkozni, ugye tudod? A lelkesedés nem elég, az elszáll hamar.
2015. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ezek szerint akkor nem lehetetlen hogy a munka és a küllem harmonizáljon. :)
2015. okt. 28. 17:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Napi 2 óra fizikai fárasztást gondoltam és fél-1 óra szellemit ,szeretnék vele majd rendszeresen terelni járni és kiállításokra is :)
2015. okt. 28. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehetetlen. Csak éppen a megvásárolt kis kölyök, ki tudja, mivé fejlődik.

Persze, olyan párosításból , ahol vannak ilyen kvalitású kutyák már, nagyobb a lehetőség egy megfelelőt kifogni.

2015. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

pedig ilyen szinten több tenyésztő is dolgozik show kutyákkal, szerintem ez lenne a minimum, ennyitől nem kéne elájulni. ha show kutyát szeretnél és hobbi szinten versenyezni, akkor jó lehet, nekem ez édeskevés lenne, de nem is vagyok show-párti.

amúgy ahogy látom leszűreti rendesen a kutyát, ha egy hasonló kant tesz majd rá, szerintem hobbi/hobbi verseny kutyának simán jó lesz, persze az első alom kicsit lutris szokott lenni.

2015. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a küllem és a munka pedig azért nem szokott összejönni, mert a kiállításokon ma egy olyan bordert preferálnak, ami mindenfajta komoly munkára ALKALMATLAN. holott egy, a standardnak 100%-ban megfelelő, dolgozni képes, dolgozni akaro és nem csak túlpörgő kutyát kivágnak valami mondvacsinált indokkal, mert most nem ez a trend.
2015. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm szépen a válaszokat ! Akkor lehet elkerülte a figyelmemet de én nem láttam Magyar Show kutyást akinek ennyi eredménye lenne különböző sportokban ( terelés,agility,obedienc) Megköszönném ha tudnál linkelni :) Eddig én is munka bordert akartam (sokan mondták hogy nem lehet kezdeni semmit sem a show kutyákkal ) de most teljesen elbizonytalanodtam :D
2015. okt. 29. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!