Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek vasarolni egy...

Mayacska maja kérdése:

Szeretnek vasarolni egy kiskutyat, de melyiket?

Figyelt kérdés
nos, egy chihuahua(csivava)-t szeretnek, de nezem az interneten es latom hogy van nehanynak hoszu szore nehanynak rovi, ezeknek kulon nevuk van?esetleg valaki tud olyan kutyat ami nagyon kicsi es nem no nagyra?:) leirod a fajtajat ha ismered?koszonom

2015. okt. 29. 11:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az oké,csak pl a csivi megijed és elrohan a roti meg gyengeségnek fogja fel és utána megy,még ha játékból is rá mancsol annyi kiskutyának!!!


Nekem bichonjaim vannak 5 kg-sak,de amikor múltkor egy golden retriver játszani akart velük eléggé erőszakosan rájuk mancsolt úgy,hogy eldőltek és fel nyöszögtek. Mivel a gazdi nem tudta a goldent leállítani.Így mentünk tovább. Rossz mozdult és könnyen meghalhat egy kistestű. Egy csivava meg végképp.

2015. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

jaj, szegenyke..

Anyukammal beszeltem es hat ugytudja a mopsz az nagyobb mint a csivava de megis lehet benn tartani..vajon jobb dontes lenne?:)

2015. okt. 30. 11:36
 23/25 anonim ***** válasza:

Mopsz masszívabb strapabíróbb jobb választás,mint egy csivava,szerintem!!


Viszont gondosan válasszátok ki a megfelelő tenyésztőt!

2015. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


? ? ?

2015. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
igen :) koszonom szepen:)!!!
2015. okt. 30. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!