Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a kutyumat hogy agresszív legyen?

Figyelt kérdés
a többi kutyával a parkban mindíg verekszik és rájukmorog mit csináljak???
2010. márc. 18. 06:52
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

Egy ekkora kutyus, ijedtében is rámoroghat a többiekre. Vidd sokat közösségbe, kutyaiskolába. Meg fogja tanulni, hogy a többi kutya nem bánt és milyen jó dolog játszani velük.

Volt egy kanom, aki első körben mindenkire morgolódott. Érdekes módon, itthon még csak nem is ő volt a kutyák között a főnök, a másik kan egyértelműen felette állt. Sokat gondolkodtam már rajta, lehet hogy pont ezért volt ez a viselkedés.

Szóval én úgy oldottam meg, hogy ha idegen kutyatársaságba mentünk (kirándulás, közös séta), akkor fél óráig szájkosár volt rajta. Addigra megszokta, hogy egy rakat idegen kutya szaglássza és le lehetett róla venni, nem volt gond a továbbiakban.

Szerintem egy 3 hónapos babának még ez sem kell, nem fog kárt tenni a nagyobb kutyákban.

2010. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy 3 hónapos kutya agresszív? Nem lehet, hogy félre érted a jelzéseit?

A kiskutyák igen csak nagy zajjal, és emberi szemmel nézve durván tudnak játszani.

Ha a parkban más kutyákkal bunyózik, az nem feltétlenül agresszió, lehet csak egy hangos, zajos játék is.

A többi kutya mit csinál, amikor ő közeledik?

Az se lenne rossz, ha feltöltenél egy videot.

Kötve hiszem, hogy egy 12 hetesen elválasztott kutya agresszív és támad...

2010. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hát nem annyira de elég komolynak tűnik...

de lehet hogy csak én reagálom túl.

a hétvégén töltök fel egy videót:)

2010. márc. 18. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!